Köse Belediyesi Web Tasarım Çalışması

PROJE DETAYI

Dinamik,Yönetilebilir ve Modern Alt Yapı Belediye v6.0 Yazılımı, ( Php, MySql(PDO), Css + xHtml, jQuery + Ajax )kullanılarak dizayn edilmiştir.

Full Responsive (Mobil Uyumlu) Mobil cihaz ve tabletlerle uyumlu responsive tasarım (Müşteri Paneli dahil.)

Sınırsız Renk Firma kurumsal renklerine uyum sağlayacak şekilde tema renklerini yönetim paneli üzerinden sınırsızca değiştirebilirsiniz.

Sınırsız Çoklu Dil! (Multi Language) Gelişmiş dil yönetimi menusunden istediğiniz kadar dil ekleyebilir ve yönetebilirsiniz. Diller ziyaretçilerinizin tarayıcı diline göre otomatik aktif olmaktadır.

Sayfa Yönetimi Herhangi bir yazılım ve kod bilgisine gerek duymadan, sayfa yönetimi modülü üzerinden firmanıza ait sınırsız alt sayfa oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Gelişmiş Menü Yönetimi Yönetim paneli üzerinden ana menü başlıkları, alt menü başlıklarını kolaylıkla ekleyip, silip ve düzenleyebilirsiniz.

Toplu Sms Gönderme e-Bülten Listenize kayıt edilmiş veya mevcut datanıza kolaylıkla sms gönderebilirsiniz. Bu işlemi yapabilmeniz için sms paketi satın almanız gerekmektedir.

Toplu E-Posta Gönderme e-Bülten Listenize kayıt edilmiş veya mevcut datanıza kolaylıkla e-posta gönderebilirsiniz.

Haber & Duyuru Yönetimi Firmanıza, fiyatlarınıza ait müşterilerinizi bilgilendirmek için haber ve duyurularınızı yayınlayabilirsiniz.

Video Galeri Yönetimi Yönetim Paneli üzerinden Youtube videolarınızı kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

Foto Galeri Yönetimi Yönetim Paneli üzerinden sınırsız sayıda resim ekleyebilir, kategorilere ayırabilirsiniz.

Personel Yönetimi Yönetim Paneli üzerinden birimlerinize personel tanımlayabilir, personelinize ait bilgileri yazabilirsiniz.

Slider Yönetimi Web sitenizin ana sayfasında araçlarınız büyük bir alanda fotoğraflar ile görsel geçişleri ekleyebilirsiniz.

Başkan Yönetimi Belediye/Dernek Başkanına ait özgeçmiş, foto galeri, video galeri vb. bilgileri tanımlayabileceğiniz gelişmiş modül.

Site Yönetimi ve Yönetici Ayarlar Yönetim Paneli üzerinde web sitenizin başlığını, anahtar kelimelerini, sosyal medya hesaplarını ve yönetici bilgilerinizi tanımlayabilirsiniz.

Site İstatistikleri Yönetim Paneli arayüzünden gelen rezervasyonları, üye sayınızı, gelen mesaj ve rezervasyonları rakamsal olarak görüntüleyebilirsiniz.

%100 SEO Uyumluluğu Sef link yapısı + her sayfa için özel meta bilgileri + otomatik sitemap.

Tam Güvenlik + Tam Koruma
Yazılımımız tüm bilinen güvenlik açıklarına karşı gerekli kontrol ve testlerden başarı ile geçmiş olup, ayrıca spam botlara karşı gerekli donamıma sahiptir.

WhatsApp